Rusty Love Puppies

Raising the bunch/Jak chováme

Most of RustyLove puppies are usually spoken for before they are born. We hardly ever do a combination, where the first and second picks of the litter are not booked many months, sometimes years in advance. So if you are really interested in puppy from us, let us now as soon as possible, even if just a prospect. Other chances are usually only due to some late cancellation. / Většina štěňátek je obvykle zamluvená ještě před narozením. Pokud máte vážný zájem o štěňátko právě od nás, je potřeba si ho zamluvit opravdu dlouho dopředu.

 

Our puppies are born and raised at home. Usually in the living room amongst people, rest of the gang and two crazy cats. They watch TV, sleep on the sofa once they get a grasp of it and in good weather run around in our garden for part of the day. All are socialised and under supreme veterinary care. Someone watches over them 24/7. That is also why we do not sell puppies into large breeding facilities or outdoor based kennels. Export is possible if we have references or know person personally - pickup in person is a must. /  Naše štěňátka se rodí a jsou odchovávána doma. Většinou v obýváku mezi lidmi, zbytkem smečky a dvěma domácími kočkami. Sledují snámi TV, lezou po gauči a za dobrého počasí tráví i dost času na zajištěné zahradě či bazénu jen pro ně. Všechna jsou socializovaná a s vynikající veterinární péčí. Nikdy nejsou sama a ze všech výše uvedených důvodů je neumísťujeme do velkých chovných stanic nebo zájemcům o venkovní ubytování jejich pejsků. Štěňátka exportujeme výhradně na základě osobních referencí a osobní odběr je nutností. Trváme na dlouhodobém kontaktu, organizujeme rodinná setkání a poskytujeme celoživotní chovatelský servis. 

 

Our mission / Naše mise

Our goal is to create combination with great temperaments, pedigrees that do not share half of the Europe and are promising for breeding and transparent health scoring in all vital aspects. We do prefer to focus on longevity, temperament, type and health/life endangering conditions, compared to breeding to the best "genetic sheet" scoring. If you are looking for a puppy perfect on paper, preferably sired by current World Winner, we probably will not be your best choice. / Naším cílem je vytváření kombinací, zaměřených na skvělé povahy, průkazy původu, které neobsahují zas a znova příbuzné příbuzných a transparentní zdravotní výsledky podstatných kritérií pro dlouhověkost a pohodlí pejska od nás. Pokud hledáte "dokonalé štěně" na papíře se "se vším čistým" na úkor příbuznosti, netestovatelných nemocí nebo slabého temperamentu, asi pro vás nebudeme nejlepší volbou.

Our owners / Naši majitelé

With buying a puppy from us, you become a member of big and sometimes kind of crazy family. You will have chat with owners of puppies from the same litter, where sharing is caring. We do care about our puppies not only if they are shown or trained, but we love our puppies to be part of family with kids, share their life stories and family pictures. No matter if they are one year or ten years old. You have your breeder online 7 days a week 24/7 for any kind of emergencies and consults. WE LOVE TO STAY IN TOUCH!/ Pokud si koupíte štěně z Rusty Love, stanete se členem velké a někdy bláznivé psí rodiny. Budete mít chat skupinu majitelů pejsků z jednoho vrhu a to nejen pokud chcete být výstavně nebo pracovně aktivní. Milujeme i domácí fotky a příběhy kdykoliv v jejich životě. Budete mít chovatele k dispozici online téměř sedmi dní v týdnu a 24hod denně pro jakékoliv veterinární pohotovosti nebo potřebu rady. OPRAVDU CHCEME ZŮSTAT V KONTAKTU. Budeme Vás lákat na Rusty Love setkání, které organizujeme obvykle několikrát ročně a budeme se ptát, jak se pejskovi i Vám s ním daří. 


Current plans/ Aktuální plány

2020

V roce 2020 máme následující plány:

 

Léto 2020: Vrh S Muffin's Pink Spark Rusty Love a náš Robinek (Ch Viggo Happy Company) - bude odchováno u majitelky Pinky ve spolupráci s námi.


Štěňátka se narodila 17.7.2020 a máme krásné 4 chlapečky a tři princezny :-) všechna miminka jsou zamluvena. 


Krytí Podzim/zima 2020:  Vrhy T a U (snad) - Krytí naší Leiušky (MultiCh Kiss Me Quick Rusty Love) také s naším Robinkem (Ch Viggo Happy Company) a krytí Next Funny Bunny Rusty Love (pejsek zatím neurčený), s panem Pešou, majitelem Nellynky. 

Puppy plans 2021 / Plány na rok 2021

V roce 2021 bude mít nejspíš svůj poslední vrh naše Vikynka  (I Wanna Kiss Ya Rusty Love) - většina štěňátek je již zadána a pokud vše půjde jak má, je možné že koncem roku nakryjeme její dcerunku Pink Pixie Rusty Love

Puppies sired by our boys/ Miminka našich kluků

 We will put all born puppies sired by our boys / Zde najdete miminka a potvrzené březosti po našich klucích.

 

2020 - 

3.4.2020 -  CHS Golden Linden - Spencer & Cherry ( One Honey Bunny Rusty Love x Cherry Chlupaté štěstí) - 1 boy+4 girls - all booked /1 chlapeček a 3 holčičky, všichni rezervovaní


27.6.2020 - CHS Eli’s Pride - Spencer & Friduška (One Honey Bunny Rusty Love x Bubble Eli’s Pride) se stali rodiči překrásného vrhu C - narodila se jim závěj překrásných 11 miminek. 7 pejsků a 4 holčičky. 

Všechna miminka jsou zadaná 

Bred by us / Naše odchovy

Previous litters / Předchozí vrhy

For more information about previous litter click on the picture below or here.

Rusty Love Champions /Šampioni z Rusty Love

We were lucky enough to breed some great examples of the breed, who were presented and gained their champion titles. 

You can find more information about our champions here.